Вже майже рік наша країна живе в умовах пандемії, викликаної смертельно небезпечним вірусом GOVID-19. З метою захисту населення та протидії розповсюдженню хвороби уряд України застосовує карантинні заходи, що змінюються відповідно до ситуації, що склалася у кожному регіоні та населеному пункті.

У першу чергу держава приділяє увагу найменш захищеним верствам населення – людям похилого віку та дітям. Тому діяльність усіх дитячих та освітніх закладів постійно перебуває під контролем Міністерства охорони здоров’я. Задля запобігання поширенню інфекції у закладах освіти постійно діють карантинні обмеження щодо заборони масового проведення культурних та спортивних заходів. Однак, завдяки поліпшенню ситуації із захворюванням, було дозволено навчання здобувачів освіти у змішаній формі, проведення культурних та спортивних заходів зі дотриманням відповідних правил безпеки.

Звісно ж, стан карантину змусив й студентів нашого університету більше часу проводити по своїх домівках. Тому вони дуже зраділи можливості вийти на змішану форму навчання, бо дуже скучили за спілкуванням між собою «наживо». Особливо сумували за активним життям мешканці наших гуртожитків. Послаблення карантинних заходів дозволили якось «вдихнути життя» у їх легені.

З метою урізноманітнення дозвілля здобувачів вищої освіти, що мешкають у гуртожитках, у студентської ради факультету економіки та бізнесу з’явилася ідея провести міні-турнір з настільного тенісу саме серед цієї категорії наших студентів.

24 лютого на базі кафедри фізичного виховання та спорту й відбувся турнір, у якому взяли участь студенти, що проживають у гуртожитках № 1 та № 4 ТДАТУ. У ньому взяли участь десятеро спортсменів.

Перед початком змагань із привітальним словом до учасників турніру звернулася заступник декана факультету економіки та бізнесу з ОВР Олена Васильченко. Вона подякувала студентам, які прийшли на змагання задля виявлення своїх можливостей у даному виді спорту, й побажала усім учасникам, звичайно ж, перемоги.

Турнір відбувся із дотриманням усіх карантинних вимог. Змагання пройшли дуже цікаво й динамічно. За тенісними столами вирували справжнісінькі спортивні пристрасті. Не залишились й осторонь вболівальники, яким було дозволено підтримувати своїх фаворитів. Протягом змагань панував гарний настрій й взаємоповага учасників один до одного.

У запеклій боротьби перемогу отримав Андрій Міхеєнко, який проживає у гуртожитку № 1. Друге та третє місця відповідно зайняли хлопці з гуртожитку № 4 Михайло Свириденко та Ілля Ігнаток. Усіх учасників було нагороджено грамотами та солодкими призами. Призери турніру отримали медалі, а Андрію Міхеєнку було вручено Кубок переможця.

Дякуємо за участь у турнірі Катерині Чіріковій – єдиній дівчині, що не побоялася «дати бій» хлопцям.

Дякуємо голові студентської ради гуртожитку № 4 Риммі Злій за цікаві фотознімки.

Студентська рада факультету економіки та бізнесу дуже вдячна заступникам декана механіко-технологічного факультету Надії Паляничці та Сергію Дерезі, а також студентській раді гуртожитку № 1 за допомогу в організації турніру.

Особливу подяку висловлюємо голові студентської ради гуртожитку № 1 Денису Димченку.

Сподіваємося на подальшу співпрацю, адже скоро весна, яка надасть можливість вийти на футбольне поле та проводити й інші спортивні змагання.

Усі учасники турніру та його організатори показали приклад небайдужості до активного проведення студентського дозвілля.

Олена Васильченко,
заступник декана факультету економіки та бізнесу з ОВР;
Римма Зла,
голова студентської ради гуртожитку № 4