Днями на факультеті енергетики та комп’ютерних технологій ТДАТУ, було організовано профорієнтаційний захід зі студентами Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу.

У процесі зустрічі на платформі Google Meet декан факультету, к.т.н., доцент, Сергій Галько ознайомив студентів з особливостями ступеневого переходу між коледжем та університетом. В жорстких умовах сьогодення факультет враховує будь-які фактори, що можуть впливати на якість освітнього процесу, проводяться постійні опитування і громадські обговорення, враховуються пропозиції самих студентів щодо внесення змін до освітніх програм.

Заступник декана, к.т.н., доцент, завідувачка кафедри “Електроенергетика і електротехнології”, Юлія Постол, презентувала цьогорічним випускникам коледжу освітню програму “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Був представлений матеріал, що характеризує ОП та спеціальність в цілому. Зустріч визначила алгоритм подальшого спілкування здобувачів освіти коледжу з представниками факультету та кафедр для отримання профорієнтаційної консультації.