Днями на кафедрі рослинництва та плодоовочівництва імені професора В.В. Калитки відбулася атестація студентів що навчаються за дуальною формою. Вона проходила в онлайн-режимі на платформі Zoom.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри Максим Колесніков, куратори дуального навчання, а також запрошені наставники від виробництва, представники деканату АТЕ. Здобувачі представили свої звіти у вигляді презентацій, відповіли на усі запитання присутніх. Також обговорили переваги та недоліки дуальної форми навчання з точки зору студентів.

Студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки. Наприкінці заходу були підведені підсумки, обговорені пропозиції та зауваження, запропоновані рекомендації до покращення процесу навчання в університеті за дуальною формою. Атестація пройшла успішно, всі здобувачі отримали високі бали.

До речі, дуальна форма навчання успішно реалізується у ТДАТУ з 2014 року, коли студенти окрім теоретичних занять засвоюють та застосовують свої знання на виробництві.