На кафедрі рослинництва та садівництва ім. професора В.В. Калитки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулось засідання з приводу атестації здобувачів вищої освіти, які навчаються за дуальною формою.

Здобувачі виступили з доповідями про виконану роботу, розповіли про знання і практичний досвід, який отримали під час роботи у господарствах, представили  фотозвіти у вигляді презентацій та атестаційні листи з господарств.

Результати атестації показали, що дуальна форма освіти в ТДАТУ забезпечує високий рівень теоретичних знань і спроможність їх застосування здобувачами вищої освіти на практиці в умовах сучасного виробництва.

Дуальна форма здобуття освіти у ТДАТУ  передбачає поєднання навчання здобувачів в університеті з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях, метою якої є підвищення якості професійної підготовки здобувачів освіти. Також дуальна форма навчання сприяє адаптації і закріпленню теоретичних знань на робочому місці в умовах виробництва, наближає до розуміння, яких саме компетентностей вимагає сучасний бізнес для того, щоб вносити зміни у навчальну програму, відповідаючи вимогам часу.