25-го та 27-го жовтня 2016 року відбулися виїзди співробітників кафедри технічних систем технологій тваринництва до сільських шкіл Приморського району Запорізької області, які були організовані двома мобільними групами.

До складу груп увійшли: в.о. зав. кафедри доц. Болтянський Б.В., ст. викл. Дереза С.В., зав. лаб. Григоренко С.М., а також студенти 24С МП групи механіко-технологічного факультету  Іщенко В. та Нестеренко О.

В ході розмови з завідуючою Приморського РВНО Карнаух Г.В. була отримана інформація про мережу закладів освіти району у 2016-17 н.р. і згода на проведення профорієнтаційної роботи.

Проведено співбесіди з директорами шкіл, завучами та класними керівниками 11-х класів. Від співробітників кафедри класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети по факультетам, програми закордонних практик, інформація про підготовчі курси тощо), а також диск з рекламними роликами про університет та механіко-технологічний факультет для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

Проведено бесіди з учнями 11-х класів про історію Таврійського державного агротехнологічного університету, факультети, спеціальності та спеціалізації, матеріальну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі, а також організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті. В ході проведення анкетування була зібрана інформація про учнів, їх адреса та контактні телефони.

Також робота кафедри проводиться із залученням студентів кураторських груп, через яких розповсюджується профорієнтаційна інформація за місцем їх проживання.

Викладачі кафедри ТСТТ