Відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу освіту», Міністерство освіти і науки України наказом № 1521 від 13 грудня 2023 р. затвердило склад Наглядової ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Народні депутати України, керівники державних установ, приватних підприємств, держслужбовці і Уповноважений із захисту державної мови відтепер будуть сприяти ефективній взаємодії університету з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності й конкурентоспроможності ТДАТУ.

До складу Наглядової ради увійшли:

• Новіков Геннадій Володимирович – голова Громадської спілки «Аграрний союз України», голова Наглядової ради;
  • Адамчук Валерій Васильович – директор «Інституту механіки та автоматики агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України», заступник голови Наглядової ради;
  • Іщенко Тетяна Дем’янівна – директор державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Міністерства освіти і науки України, секретар Наглядової ради;
  • Гришина Юлія Миколаївна – народний депутат України;
  • Давиденко Олександр Григорович – директор ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Сортостанція» Вільнянського району Запорізької області;
  • Кремінь Тарас Дмитрович – Уповноважений із захисту державної мови;
  • Маслов Михайло Борисович – генеральний директор ТОВ «МП-Агро»;
  • Мінько Сергій Анатолієвич – народний депутат України;
  • Федоров Іван Сергійович – Мелітопольський міський голова.

Ректор ТДАТУ, професор Сергій Кюрчев вдячний членам Наглядової ради за згоду до співпраці:

«Я вдячний кожному з Вас, шановні члени Наглядової ради, ми спільно визначатимемо стратегічні напрями вдосконалення освітнього процесу, науково-дослідної діяльності, фінансового та матеріально-технічного забезпечення та міжнародного співробітництва університету», – наголошує Сергій Кюрчев.

Вітаємо членів Наглядової ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Віримо, що ваша діяльність сприятиме вирішенню багатьох нагальних питань життєдіяльності Таврійського ДАТУ.