29 березня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась нарада щодо підготовки аудиту Міжнародної сертифікації факультетів, кафедр та структурних підрозділів органом сертифікації ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

У нараді взяли участь перший проректор Олександр Ломейко, декани факультетів, завідувачі кафедр та керівники структурних підрозділів Університету, яким належить пройти аудит.

У 2020 році ТДАТУ пройшов атестацію за новими стандартами: ISO 9001:2015 та ДСТУ. Через рік орган сертифікації, яким є ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», проводить вибірковий аудит системи управління якістю. Ця процедура розпочнеться 5 квітня і триватиме 4 дні.

Цілі аудиту: проведення нагляду за сертифікованою системою управління якістю та визначення ступеню її відповідності критеріям аудиту, а також стосовно питань:

– розгляд скарг;
– безперервність оперативного управління якістю послуг;
– розгляд будь-яких змін в організаційній структурі та системі управління якістю;
– правильність використання знаків і/або будь-яких інших посилань на сертифікацію системи управління якістю;
– внутрішні аудити та критичний аналіз з боку керівництва;
– очікуваннь зацікавлених сторін, провадження принципу лідерства, орієнтації на замовника, політики у сфері якості, функцій, обов’язків та повноважень у межах організації, дій стосовно ризиків і можливостей, цілі у сфері якості та планування дій для їх досягнення, планування змін, людських ресурсів, інфраструктури, середовища для функціонування процесів, ресурсів для моніторингу та вимірювання, керування знаннями організації, компетентності, обізнаності, інформування.

Для успішного проходження аудиту на факультетах, кафедрах і структурних підрозділах повинен бути у належному стані комплект документів згідно номенклатури справ. Протягом наради її учасники обговорили питання, що для цього треба зробити.

Редакційно-видавничий відділ