Elsevier надає українським вченим, дослідникам і студентам безкоштовний доступ до Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, SciVal і Funding Institutional.

Запит на доступ можна подати на сторінці «Академічна підтримка України» , переглянувши інструкції та навчальні матеріали ви заповнюєте форму, яка відкривається для вас за «Request access».

Усім бажаючим приєднатись необхідно:

– заповнити цю онлайн-форму запиту;
– обов’язково вказати адресу електронної пошти установи (корпоративну) в Україні;
– у відповідь ви отримаєте електронний лист з інструкціями, який містить унікальне посилання з вашим реєстраційним ідентифікатором і тимчасовим паролем.

Якщо ви не отримали електронний лист з підтвердженням, перевірте папки зі спамом або зверніться по допомогу до служби підтримки клієнтів. Радимо ознайомитись з інструкціями та можливостями інших безплатних платформах, які пропонує Elsevier на сторінці «Академічна підтримка України»: Researcher Academy та Mendeley.

Детальніше https://dntb.gov.ua/news/19289