Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного активно займаються у наукових гуртках. Саме таким чином вони проявляють свої наукові навички. 14 червня студенти наукового гуртку «Органічні технології у рослинництві» на чолі з керівником, доцентом кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Тетяною Герасько відвідали фермерські господарства, що у Вільнянському районі.

У господарстві Хлєбіної Валентини у жовтні 2020 року було закладено дослід з сумісного вирощування персика та черешні з лікарськими рослинами та мікоризації коренів плодових дерев. Зараз настав час брати проби листків та плодів черешні та проби ґрунту з корінням дерев для аналізу у лабораторії. З цим завданням студенти ТДАТУ Євгенія Шипиленко та Костянтин Капшук впорались на відмінно.

Ще одне господарство, яке відвідали студенти Таврійського ДАТУ – господарство Ірини Парасочка. Тут гуртківці ознайомилися з технологією вирощування перспективної для Запорізької області культури тритикале, сучасні сорти якої є досить посухостійкими, врожайними (до 88 ц/га по пару та до 60 ц/га по соняшнику) та не потребують застосування хімічного захисту (навіть гербіцидів).

Повернувшись до Університету, студенти проведуть біохімічні аналізи узятих проб та їх мікроскопію. Результати цих аналізів стануть основою для написання наукових студентських робіт.

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії