Відбулася онлайн-зустріч представників кафедри фінансів, обліку і оподаткування ТДАТУ зі студентами спеціальності 071 “Облік і оподаткування” ВСП “Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ”.

В зустрічі взяли участь завідувач кафедри фінансів, обліку і оподаткування Олена Яцух, професор Дар’я Трачова та відповідальний секретар приймальної комісії ТДАТУ, доцент Сергій Косторной.

Студенти отримали інформацію про можливості вступу до університету для випускників коледжу, особливості навчання в університеті в умовах воєнного стану, освітні програми в ТДАТУ.

В ході бесіди зі студентами піднімалися питання щодо змін в порядку проведення НМТ, можливостей навчання за рахунок грантів, вибору індивідуальної освітньої траєкторії, особливостей дистанційного та дуального навчання, проходження міжнародних практик тощо.

Дякуємо керівництву коледжу за організацію зустрічі, сподіваємось, що більшість випускників стануть студентами ТДАТУ!