Керівники лабораторій науково-дослідного інституту соціально-економічного розвитку регіону звітували за результатами роботи над виконанням науково-технічних підпрограм у попередньому календарному році.

Засідання НДІ СЕРР відбулось за участю проректора по науковій роботі Анатолія Панченка та очільника НДЧ Юрія Пруса.

Керівники лабораторій в ході засідання висвітили ключові здобутки за результатами проведених досліджень, поділились змістом проведених наукових заходів та результатами публікаційної активності науковців. Науковці зазначили про плани щодо здійснення досліджень у 2024 році та акцентували увагу на тому, що результати наукової роботи спрямовані на визначення прикладних аспектів розвитку регіону та пошуку шляхів стратегічного вирішення ускладнень, з якими стикаються суб’єкти господарювання через військові дії в регіоні.

Активними учасниками виконання наукових досліджень є аспіранти факультету економіки і бізнесу, які пов’язали напрям своїх досліджень з фінансовими, маркетинговими, економічними аспектами діяльності суб’єктів господарювання та функціонування економічних систем.

Дослідження науковців НДІ СЕРР спрямовані на вирішення актуальних проблем економічної діяльності з урахуванням регіональної специфіки.