Професор кафедри вищої математики і фізики доктор фізико-математичних наук Валерій Кідалов 9 рудня взяв участь у засіданні представників експертних груп, які будуть проводити державну атестацію закладів вищої освіти в частини продовження ними наукової (науково-технічної) діяльності.

Засідання відбулося дистанційно. На засіданні було затверджено персональний склад експертних груп з: «Аграрних наук та ветеринарії», «Воєнні науки та національна безпека», «Гуманітарні науки та мистецтво», «Суспільни науки», «Біологія та охорона здоров’я», «Математичні науки та природничі науки», «Технічні науки».

Професор Валерій Кідалов увійшов до складу експертної групи «Математичні науки та природничі науки».
На засіданні було розглянуто показники за якими буде здійснюватись оцінка результативності в частини продовження ними наукової (науково- технічної) діяльності.

За результатами проведення експертного оцінювання наукових досягнень та перспектив розвитку закладу вищої освіти за науковим напрямом буде здійснюватися віднесення закладу вищої освіти за кожним науковим напрямом до кваліфікаційної групи: А, Б і В.

До групи А за науковим напрямом відносяться заклади вищої освіти, дослідження і розробки яких виконуються на світовому рівні розвитку науки і технологій, мають важливе загальнодержавне та/або світове значення.

До групи Б відносяться заклади вищої освіти, дослідження і розробки яких виконуються на високому професійному рівні, мають важливе значення для окремих галузей економіки, інших сфер суспільного життя, зміцнення національної безпеки.

До групи В відносяться заклади вищої освіти, дослідження і розробки яких виконуються на задовільному професійному рівні та мають значення насамперед для забезпечення належного рівня освітнього процесу в закладах вищої освіти.

Наталя Сосницька,
доктор педагогічних наук,
завідувач кафедри вищої математики і фізики