В рамках укладеної угоди між Інститутом механіки та автоматики агропромислового виробництва НААН України та кафедрою експлуатації та технічного сервісу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, співробітники кафедри взяли участь у науковій конференції «БПЛА в агропромисловому виробництві».

Конференція відбулась 1 травня 2024 року у змішаному форматі спілкування. Під час її роботи були презентовані цікаві матеріали щодо використання дронів у сільському господарстві. Безпілотники в аграрному секторі можуть виконувати різноманітні операції: знімки з висоти, моніторинг полів, створення 3D-карт, посів насіння, внесення добрив і хімікатів, контролюь посівів, допомага в іригації, а також допомага контролі тварин у сільському господарстві.

У роботі конференції від кафедри ЕТСМ взяли участь: проф. Володимир Кувачов, проф. Володимир Надикто, проф. Олександр Скляр, доц. Борис Болтянський, ст.викл. Сергій Дереза. При підведенні підсумків роботи наукової конференції спікер зібрання акдемік НААНУ Валерій Адамчук запросив науковців ТДАТУ взяти участь у реалізації проблем пов’язаних з використанням БПЛА в агропромисловому виробництві.