Починаючи з 2019 року, при Державному водному агентстві водних ресурсів України, на громадських засадах, працює Громадська рада, яка обирається на поточні два роки.

В серпні 2021 року було оголошено конкурс, щодо формування нового складу Громадської ради при Державному водному агентстві водних ресурсів України.

Викладачі ТДАТУ Сергій Мовчан і Вікторія Скиба успішно пройшли незалежний відбір і їх включено до числа учасників нового складу Громадської ради при Державному водному агентстві водних ресурсів України.

Питання водогосподарського комплексу країни, у різних сферах виробничої та господарчої діяльності, екологічна безпека водних ресурсів, у тому числі поверхневих й підземних тощо – це далеко не повний перелік питань, якими займається Громадська рада прим Держводагенстві України.

Важливість роботи, цієї Громадської організації на теренах країни, не викликає сумніву. Особливо, це спостерігається в останній час, коли на вирішення питань водогосподарського комплексу приходять люди, які не в повній опікуються збереження і раціонального використання води і водних ресурсів.

Науковці ТДАТУ Сергій Мовчан і Вікторія Скиба, вже не перший рік, займаються питаннями водогосподарського комплексу країни, у різних напрямках.

Сергій Мовчан  займається питаннями використання та підготовки води в система оборотного водопостачання.

Вікторія Скиба у 2020 р. підготувала і захистила дисертацію, в якій досліджено якість поверхневих вод, на прикладі річки Молочна.

До речі, доцент Сергій Мовчан, к.т.н. і ст.викладач Вікторія Скиба, к.с-г.н., працюють на одній кафедрі геоекології і землеустрою нашого університету.

Викладачі ТДАТУ Сергій Мовчан і Вікторія Скиба, яких обрано до складу Громадської ради при Державному водному агентстві водних ресурсів України, вдячні:

– керівництву університету, в особі ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева, д.т.н., професора, член-кореспондента НААН України;
– начальнику Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я (м. Запоріжжя) Володимиру Шляховчуку;
– Голові громадської організації «Якимівська світлиця» (м. Якимівка) Наталії Волошко;
– Голові правління громадської організації «Екорух» (м. Мелітополь) Наталії Барабоха за підтримку і співпрацю, спрямованих на збереження, екологічну безпеку водних ресурсів, розташованих в межах Мелітопольської ОТГ, водних ресурсів річок Приазов’я.

Редакційно-видавничий відділ