1 та 2 червня 2023 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) проводився Міжнародний конкурс студентських наукових робіт під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Конкурс проводився за різними спеціальностями, в тому числі і за спеціальністю 263 «Цивільна безпека». До розгляду було подано 60 робіт та залучено до наукової роботи понад 100 студентів з усієї України та світу. Географія учасників охопила Польщу, Німеччину, Словенію, Великобританію, Чехію та Україну, до участі залучено 17 університетів.

На конкурсі кафедра «Цивільна безпека» ТДАТУ представила студентську наукову роботу зі спеціальності на тему «Major health risks for students when using mobile phones» – Основні ризики для здоров’я студентів при використанні мобільних телефонів, автор – студентка 21 групи ЦБ Віолетта Старостюк, науковий керівник – к.с.г.н., доцент Олег Яцух.

За результатами наукової доповіді та відкритого захисту роботи і презентації англійською мовою, студентська наукова робота Віолетти Старостюк виборола диплом третього ступеня.

Вітаємо Віолетту Старостюк і наукового керівника – к.с.г.н., доцента Олега Яцуха з перемогою.

Такі результати вкотре доводять, що наші студенти цілеспрямовані, наполегливі здатні працювати в команді і досягати своєї мети, а керівники і наукові консультанти готові зацікавити молодь, допомагати та направляти у наукових прагненнях.