Шановні здобувачі, ця публікація буде особливо корисна для наших першокурсників і не менш доречним – старшокурсникам.

Розмова піде про підготовку до зимової екзаменаційної сесії. Як всім відомо, сесія завжди приходить несподівано, тому саме час подумати про підготовку до заліків та іспитів. Щоправда, ми радимо розпочинати готуватись від початку семестру. Однак, знаємо, що вислів «від сесії до сесії – живуть студенти весело…» завжди актуальний, тож ловіть декілька лайфхаків, що допоможуть вам легко подолати марафон під назвою «сесія».

Порада перша – проведіть розвідку

Дізнайтесь у викладача, які теми входять в іспит, у якому форматі проводитимуть залік і де можна взяти матеріал для підготовки. Запитайте ще, які літературні джерела можна використати для підготовки (підручники, методички). Повірте, що окрім корисної інформації, ви ще заробите собі додаткові «бонуси», бо викладачам дуже подобаються студенти, які цікавляться їхньою дисципліною.

Порада друга – розробіть стратегію

Зробіть собі нотатки , по якій дисципліні ви легко зможете отримати автомат і за яких умов це може статися.
Порівняйте навчальний план предмета і теми іспиту\тестування: що збігається, а що потрібно буде вивчити самостійно.

Порада третя – планування та повторення

Розплануйте свій час ретельно, щоб максимально корисно можна було використати кожну вільну хвилину для підготовки до сесії. Не забувайте включити в свій графік відпочинок на свіжому повітрі, щоб набратися сил на подальшу роботу. Для того, щоб добре запам’ятати увесь матеріал – використовуйте інтервальне повторення.

А ще, не забувайте, що на Освітньому порталі можна потренуватись перед початком підсумкового тестування.

Сподіваємось, наші поради допоможуть вам з легкістю скласти сесію на «відмінно». Успіхів!