Пройшов перший навчальний тиждень. Першокурсники познайомились з новими викладачами, дисциплінами 1 семестру, куратором і зі своєю групою.

У першокурсників залишилось ще дуже багато питань стосовно організації навчання. Тож, сьогодні пропонуємо коротенький словник для першокурсників, де розповімо про найбільш розповсюджені терміни навчального процесу.

?Лекція – одне з основних навчальних занять в університеті. Під час лекції викладач у систематизованій формі подає великий обсяг інформації з навчальної дисципліни та начитує його студентам. Однак, це не диктант! Лекція передбачає активну роботу студентів, які повинні стисло занотовувати інформацію, подану лектором.

?Лабораторно-практичне заняття – форма навчального заняття, де викладач організовує детальний розгляд студентами окремих теоретичних положень навчальної дисципліни й формує уміння та навички їх практичного застосування шляхом виконання відповідно поставлених завдань та проведення лабораторних досліджень.

?Підсумковий модульний контроль (ПМК)– це календарний контроль успішності студента, який проводиться 2 рази на семестр – ПМК 1 і ПМК 2 і триває 2 тижні. Пам’ятайте, що результати ПМК враховуються в подальшому викладачем на заліках і екзаменах.

?Екзаменаційна сесія – це дуже відповідальний час, адже саме в цей період студенти складають іспити. Сесії – 2: зимова і літня.

?Рейтинговий тиждень – це унікальний час, який допоможе вам підвищити свій бал по дисципліні впродовж тижня! Проводиться одразу після закінчення екзаменаційної сесії.

?Освітній Портал ТДАТУ – це унікальний електронний ресурс в якому знаходяться всі матеріали по дисциплінам, що вивчаються студентами в університеті: тексти лекцій, завдання до практичних/лабораторних та самостійних робіт; додаткові матеріали (книги, довідники, посібники, методичні розробки). Завдяки порталу кожен студент 24/7 має вільний доступ до всіх матеріалів та може самостійно опрацювати те, що не встиг на занятті, або ж якщо пропустив заняття. Додатковою опцією порталу є чат для спілкування з викладачем, де можна поставити будь-яке запитання викладачу та отримати на нього відповідь.

На сайті ТДАТУ створена сторінка Навігатор першокурсника

Вдалого навчання та гарних оцінок!