Територія Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з весни до пізньої осені нагадує Ботанічний сад.

Декілька років тому художник Василь Добровольський прикрасив кампус нашого університету альпійськими гірками, фонтанчиками, розбив зелені куточки та квітучі клумби. Два роки тому митця не стало, але його справу дбайливо продовжують садівники ТДАТУ.

Навесні всіх перехожих радує поле тюльпанів перед головним корпусом університету, а зараз ця територія засаджена петуніями та чорнобривцями. Вражають красою й інші зелені куточки на території ТДАТУ.

Фоторгафи Віктор Пашин та Віталій Дімітріу під керівництвом начальника відділу ТЗН Валерія Єремєєва зняли чудові світлини та зробили відеопрезентацію “Природа рідного університету”.

Редакційно-видавничий відділ