Напередодні нового навчального року наукова бібліотека провела для своїх співробітників флеш-семінар «Нові інформаційні технології в роботі бібліотек».

Сучасні інформаційні технології стають ефективним засобом переведення паперових документів в електронну форму та дозволяють формувати принципово нові інформаційні ресурси. Одним із напрямків нових інформаційних технологій стало створення інституційного репозитарію, який надає можливість зробити доступними результати наукової роботи вчених університету. На семінарі був презентований інституційний репозитарій ТДАТУ «ElarTSATU».

«Публікаційний профіль університету» – новий проект наукової бібліотеки, який дозволить сформувати реєстр наукових публікацій та представляти наукову діяльність університету в мережі Інтернет. Міжнародна практика наукометричних досліджень сьогодні базується на використанні наукометричних баз даних. Створення наукометричної бази даних дозволить відстежувати цитованість статей науковців ТДАТУ у наукових виданнях. Змістовна доповідь завідуючої відділом науково-бібліографічної роботи Семенюк Н.М. супроводжувалась презентацією «Науковець, ти цікавий світу!».

Флеш-семінар був проведений в рамках програми підвищення кваліфікації. Проведення такого роду заходів дозволяють мотивувати колег на придбання нових навичок в роботі, підвищують професійну майстерність співробітників, сприяють адаптації співробітників до інноваційних процесів.