Вивчати дисципліну «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» тепер стане зручніше. Доцент кафедри технічного сервісу та систем в АПК Валерія Паніна, з метою підвищення якості освітнього процесу здобувачів ступеня вищої освіти, розробила новий посібник з цієї дисципліни.

Електронне видання складається з десяти розділів в яких висвітлено класифікацію методів і засобів вимірювання і контроль деталей калібрами. З онлайн посібника можливо дізнатися про методи і правила вимірювання штангенінструментами, мікрометричними інструментами, індикаторними інструментами, важільно-механічними приладами, оптико-механічними приладами, кутів і конусів, а також дізнатися про вибір універсальних засобів вимірювання.

З інформацією електронного видання можна ознайомитись в розділі Підручники онлайн викладачів кафедри «Технічний сервіс та систем в АПК» за наступним посиланням ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ПІДРУЧНИКА.

Кафедра ТСС АПК