У ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” відбувся консиліум щодо адаптації студентів-першокурсників до освітнього процесу.

Минув майже місяць навчання. Кожен студент реагує по різному на зміни у своєму житті. З досвіду роботи відомо, що вступаючи до закладу освіти, студенти зустрічаються з рядом проблем, що пов’язані з недостатньою психологічною готовністю до нових умов навчання, з руйнуванням роками вироблених установок, навичок, звичок.

Перші кроки вчорашнього школяра, вимагають від нього не тільки старання та загальної підготовки, але й значних якісних змін. Тому одним із завдань закладу освіти та педагогічного колективу є пошук шляхів успішної адаптації до нової діяльності для кожного здобувача освіти.

Безперечно, успішність адаптації здобувачів освіти першого курсу залежить від узгодженості дій викладачів, куратора групи та адміністрації коледжу. Саме з метою об’єднання зусиль усіх учасників освітнього процесу, зацікавлених в успішному навчанні й розвитку студентів-першокурсників, визначення та подолання проблем, які виникають в адаптаційний період 21 вересня у ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” відбувся консиліум «Адаптація студентів групи МПГ9123 до освітнього процесу» за ініціативи завідувачки відділення «Економіка, право та геодезія» Ольги Рочняк та куратора групи Валентини Довбні.

До участі у консиліуму були запрошені викладачі-предметники коледжу Вікторія Політицька, Олексій Брага, Микола Вдодович, Наталія Шаруділова, Інна Василенко, Надія Потапова, Наталія Балановська, Лілія Брагіна, Тетяна Лисяк.

В ході роботи консиліуму його учасники активно обговорювали успіхи й проблеми, пов’язані з проходження здобувачами освіти нового набору адаптаційного періоду до умов навчання, виробили рекомендації для всіх учасників освітнього процесу з усунення проблем адаптації здобувачів освіти у новоствореному колективі.