У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбулася екологічна акція «Чистий коледж починається з тебе», організована студентами та викладачами спеціальності «Право».

Головна мета акції – підвищення рівня свідомості студентів в питаннях, що стосуються збереження навколишнього середовища. Активна участь молоді в подібних акціях свідчить про те, що наші студенти виявляють зацікавленість до збереження паркової зони коледжу, адже чистота починається з чистоти власної оселі.

Кожен має зробити свій внесок у спільну справу і докласти зусиль, щоб наш коледж став набагато чистішим і охайнішим. Зробімо все, щоб його краєвиди тішили око і веселили душу, щоб і майбутні студенти могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного коледжу!

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»