Із загостренням екологічної ситуації, зумовленої антропогенними перетвореннями природного середовища та необхідністю розв’язання екологічних питань дуже актуальною є проблема формування свідомого ставлення до навколишнього середовища.

Розуміння цінності природи формується з дитинства, закріплюється у підлітковому віці та практично реалізовується освіченою людиною постійно. Природа — це основа життя і не цінувати її не можна.

Керуючись цим принципом і розуміючи необхідність спільних дій, студенти 1 курсу групи ЕІ9120 приєдналися до Всесвітнього дня прибирання і взяли участь в акції «Живи, струмок!» Зусиллями студентів відбулося прибирання ділянки паркової зони міста. Було розчищено три струмки та зібрано сміття. Нехай це невеликий внесок у загальну справу, але якщо до неї приєднаються інші, то стан нашого парку та струмків можна буде значно покращити, вважають студенти коледжу.

Захід пройшов дружньо, продуктивно. Крім практичної складової він ще сприяв соціалізації студентів 1 курсу, формуванню навичок командної роботи. На майбутнє студенти запланували періодично відвідувати струмки та підтримувати їх у чистоті.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»