У сучасному світі, де знання та навички важливі як ніколи, фахівці у галузі підприємництва та торгівлі відіграють вирішальну роль у розвитку економіки та бізнесу. Здобуття кваліфікації, що підтверджує вміння та компетентність студентів, є кроком до забезпечення їх успішної кар’єри.

Одним із ключових моментів у процесі оцінки знань та навичок здобувачів освіти є захист результатів проходження виробничої практики, проведення комплексного кваліфікаційного екзамену для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”.

Виробнича практика була проведена у дистанційному форматі з 29.05.2023р. по 16.06.2023 року. У ході практики студенти мали можливість поглибити свої знання та набути практичний досвід, працюючи з різними підприємствами з будь-якого куточка світу.

На зум-конференції, за результатами виробничої практики, що відбулась 16 червня, здобувачі освіти представили свої щоденники-звіти, продемонстрували розроблені презентації, відповіли на питання комісії. Підбиваючи підсумки, можна впевнено сказати, що успіх у виробничій практиці вимагав від випускників високої самодисципліни, самоорганізації та вміння ефективно спілкуватися в онлайн-середовищі. Ці навички стануть їм до нагоди у майбутній кар’єрі та допоможуть пристосуватись до сучасних викликів у сфері підприємництва та торгівлі.

Комплексний кваліфікаційний екзамен став другим вагомим кроком для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на шляху до їх майбутньої кар’єри. ККЕ спрямований на визначення загальної підготовки та здатності студентів до професійної діяльності.

Комплексний кваліфікаційний екзамен проходив на основі компетентнісного підходу, що означає, що студенти мали можливість проявити не лише знання, але й вміння застосовувати їх на практиці. Екзамен складався з практичного та аналітичного модулів, охоплював теоретичні та практичні завдання, роботу з реальними бізнес-ситуаціями, які охопили різні аспекти підприємництва та торгівлі.

Днями студенти групи ПД9120 успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен. Випускова атестація виявилась для підлітків вельми вимогливою і водночас заохочувальною.

Екзаменаційна комісія відзначила, що здобувачі освіти продемонстрували високий рівень підготовки, показали вміння робити складні економічні розрахунки, а також засвідчили готовність впроваджувати свої знання та навички на практиці.