За ініціативи Ради директорів фахових коледжів Запорізької області, Запорізького обласного ТЦК та СП, ГО «Наші Мрії» була започаткована та проходила патріотична акція «ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ». Символом цього заходу стали янголи-охоронці, створені з відстріляних на фронті гільз.

Зодбувачі ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» спільно зі студентами Запорізького фахового коледжу комп’ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» взяли участь у заключній зустрічі військовослужбовців-захисників незалежності, суверенітету та територіальної цінності України(серед них викладач спеціальних дисциплін ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» В. Дем’яненко) зі студентською молоддю.

Захід відбувався у змішаному форматі. Для молоді це була гарна нагода поспілкуватися, познайомитися з цікавими людьми, які творять сучасну українську історію. Учасниками зустрічі стали близько 300 студентів фахових колежів Запорізької області.

Підтримав акцію «Ланцюжок незламності» і колектив ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ». Здобувачі освіти коледжу брали участь у патріотичній акції вперше. Вони були у захваті від розповідей  запрошених  військовослужбовців, які  багато розповідали студентам про життя і смерть, страх, мотивацію, натхнення, мужність, героїзм, відповідальність, цінність знання, очікувану перемогу і майбутнє України, яке, на переконання всіх, буде мирним і процвітаючим.

Військові ділилися особливостями своєї служби, особистими мріями і сподіваннями. А студентська молодь розповідала про те, як багато вона робить задля перемоги і як важливо кожному і кожній чути, що допомога доходе до військових, підтримує їх і допомагає триматися на найгарячіших напрямках фронту.

Довідково. Символом акції Ланцюжок незламності стали янголи-охоронці, створені з відстріляних на фронті гільз. Здобувачі освіти Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету власноруч розфарбували їх в національні кольори і запустили Ланцюжок незламності: низку зустрічей в очно-дистанційному форматі на яких студентство вільно спілкується з представниками Збройних сил України. Студентська Рада приймаючого фахового коледжу вручає розписані гільзи військовим як символ єдності поколінь і всебічної підтримки молоддю війська.