Студенти групи МТ9119 спеціальності 073 «Менеджмент» ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” склали комплексний екзамен. Атестація здобувачів освіти за ОПП «Менеджмент» здійснювалась у формі кваліфікаційного іспиту, спрямованого на перевірку досягнень результатів навчання, визначених стандартом та чинним ОПП.

Професійне випробування відбулось у форматі Зум-конференції. Здобувачі освіти підтвердили здобуті знання та фахові компетентності, продемонстрували відповідність результатів навчання вимогам ОПП у ході вирішення складних, і водночас цікавих ситуаційних завдань з дисциплін циклу професійної підготовки.

Бажаємо першим випускникам 2023 року і надалі бути першими у всьому: у професії, у бізнесі, у подальшій освіті. А головне, щиро бажаємо їм бути щасливими!