Студенти Ногайського коледжу 27 та 30 груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшли навчання і склали іспит на присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничої професії «Оператор комп’ютерного набору».

За результатами іспиту вони отримають свідоцтво. І це не тільки додатковий документ для працевлаштування, а й чудова можливість закріпити навички ефективного використання комп’ютерної техніки, оргтехніки, діловодства у процесі розв’язання завдань майбутньої спеціальності.

Незважаючи на те, що ця професія з’явилась досить недавно, вона одразу ж стала популярною. Немає жодної спеціальності, яка б не була пов’язана з використанням комп’ютера. Сучасне суспільство ставить перед освітою складне завдання: підготувати спеціаліста, який не тільки володіє певним вантажем знань, але й здатен до постійного самовдосконалення, самоосвіти й адаптації до нових вимог. Світ ПК такий різноманітний і широкий, настільки швидко розвивається, що кожна людина знайде своє місце в цьому світі, і перший крок в цьому напрямку – освоєння професії оператора комп’ютерного набору.

Вітаємо здобувачів ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» з спішним складанням іспиту на присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничої професії «Оператор комп’ютерного набору».

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»;
за матеріалами ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ»