Сучасний підліток, перш за все, споживач комп’ютерних продуктів, особистість, орієнтована на сприйняття віртуальної, а не вербальної інформації. Сьогоднішньому здобувачу освіти треба, щоб інформація подавалася яскраво, динамічно і бажано коротко.

З метою привернути увагу молоді до книги, викликати емоційну реакцію та створити інтерес до читання, бібліотекар ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Лариса Савич та психолог Олена Харитонова організували екскурсію до Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Програма екскурсії була насиченою та цікавою. Студенти коледжу відвідали майже усі відділи бібліотеки: краєзнавчий, медичної літератури, рідкісних і цінних видань, документів іноземними мовами, відділ мистецтв, центр обслуговування користувачів з особливими потребами, ознайомились з роботами художників, взяли участь в історичному дайджесті, де переможці отримали сувеніри на згадку.

Бібліотекар ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Лариса Савич подарувала Херсонській обласній універсальнуій науковій бібліотеці Біблію видавництва 1888 року.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»