Завідувачі відділень ВСП “Бердянський фаховий коледж ТДАТУ” разом із класними керівниками навчальних груп провели розширене засідання, на якому був обговорений проєкт стипендіального наказу на ІІ семестр 2023-24 навчального року.

Згідно Правил призначення і виплати стипендій у ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» усі здобувачі освіти, які здобувають фахову передвищу освіту на денній формі навчання за державним замовленням за рахунок коштів загального фонду державного бюджету і займають вищі позиції в академічному рейтингу, будуть отримувати академічну стипендію, розмір якої затверджений постановою Кабінету Міністрів України.

Здобувачі освіти із вразливих категорій населення, які займають нижчі позиції в рейтингу успішності, мають можливість отримувати передбачену законодавством соціальну стипендію.