У відоклремнених структурних підрозділах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (коледжах) відбувається багато цікавих подій. Про основні з них – у стислому дайждесті.

🏛 Ногайський фаховий коледж ТДАТУ

• Викладач циклової комісії агрономічних дисциплін Волкова Наталія Іванівна взяла участь у VII Міжнародній конференції «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки», організованій Науково методичним центром ВФПО разом з Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства НААН. На конференції піднімалися актуальні теми: Вплив зміни клімату на аграрний сектор України в середньостроковій перспектив; Вплив зміни на формування національних рослинних сортових ресурсів в Україні; Рівень освоєння систем зберігаючого землеробства фермерами України; Напрями досліджень з адаптації землеробства степової зони до умов зміни клімату в регіоні тощо.

• Студентка 11гр. Ліпська Ольга і викладач суспільних наук Смоковська Є.І. взяли участь у VІІІ Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку». Результатом дослідження є надрукована у збірнику статей конференції стаття «Справжня історія міст Півдня України».

Росія отримала силу і засоби поширювати своє бачення української історії, продовжувати привласнювати чужу культуру та історичну спадщину. Щоб не попасти в тенета великої російської брехні ми маємо знати справжню історію міст і містечок Півдня України. Знати, що росія ніколи не засновувала сучасні міста українського півдня, а лише руйнувала і перейменовувала.

🏛Бердянський фаховий коледж ТДАТУ
• Інтерактивний захід «Подорож смаками» у ВСП “Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»
Унікальну можливість познайомитись з професією технолога харчової галузі отримали відвідувачі Центру розвитку і підтримки дітей та сімей 16 квітня 2024 року в м. Запоріжжя.

Викладачі коледжу в цікавій формі провели інтерактивний захід під назвою «Подорож смаками», де учні шкіл та їх батьки, які виїхали з тимчасово окупованих територій, дегустували плодоовочеві соки та дізнавалися цікаві факти про спеціальність «Харчові технології».
Благодійна акція «Спільними зусиллями»

З 01.04.24 по 21.04.24 в черговий раз Студентською радою коледжу, на чолі з «Обласним центром патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, було організовано благодійну акцію “Спільними зусиллями”.

Акція спрямована на збір потреб та необхідних речей для військовослужбовців, що вирушать на передову.

Доброчинна подія об’єднала здобувачів освіти, викладачів та співробітників коледжу. Це лише маленька частинка наших переживань, любові, душевного тепла і молитов за них. Але в такий спосіб ми об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради нашої перемоги!

Дякуємо усім, хто долучився до акції, за підтримку і допомогу.

🏛 Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ
• Інтерактивний парламентський онлайн-урок 19.04.2024р.

У рамках вивчення Громадянської освіти, група студенти ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ», взяли участь у Інтерактивному парламентському онлайн-уроці, який був організований Освітнім Центром Верховної Ради України.

• Презентація вибіркових освітніх компонент ОПП «Геодезія та землеустрій»

З метою розширення індивідуальної освітньої траєкторії, здобувачам освіти, відбулось представлення вибіркових освітніх компонент на 2024-2025 навчальний рік освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій».

Викладачі представили вибіркові освітні компоненти у вигляді цікавих та інформативних презентацій. Ознайомили студентів із метою, завданнями, тематичною наповненістю, критеріями оцінювання кожного курсу.

Здобувачі освіти із зацікавленістю прослухали розповіді викладачів про їх курси, поставили додаткові запитання та отримали можливість усвідомлено обміркувати, який курс обрати для вивчення.