Сучасне життя потребує від людини гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння розв’язувати різні проблеми. Шахи є одним із тих засобів, що допомагають виховати у людини вміння концентрувати увагу, аналізувати ситуації та робити висновки, моделювати певну реальність та способи поведінки у ній.

16 березня 2023 року пройшли змагання серед студентів закладів фахової передвищої освіти першості Херсонського обласного відділення КФВС МОН України з онлайн-шахів. Студенти нашого коледжу взяли в них активну участь. Це Кирило Розумей гр. МХ 9120, Кирило Петренко гр. МПД 9121, Андрій Вяткін гр. МХ 9221, Артем Семеріков гр. МХ 9221, Павло Черноморченко гр. ІС 9121.

Найкращий результат у Кирила Розумея – 15 місце з сорока учасників. Всі отримали сертифікати.