2024 рік для здобувачів спеціальності «Менеджмент» ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ розпочався новим етапом.

Студенти-менеджери не просто завершують навчальний процес, але й розпочинають захопливу професійну подорож у світ бізнесу та управління. Перший місяць прийдешнього року став для них насиченим на події та заходи.

19 січня відбулась конференція за результатами виробничої практики. У рамках зум-зустрічі здобувачі освіти показали, що додали до свого освітнього арсеналу необхідні фахові вміння та навички, які стануть надійною основою для їхнього професійного успіху. Студенти-менеджери продемонстрували, що готові вступити у світ бізнесу, де їх чекають нові виклики та можливості.

26 січня відбувся комплексний фаховий екзамен. За результатами іспиту комісія відзначила, що випускники не лише опанували традиційні методи управління, але й вміють використовувати сучасні технології для взаємодії та комунікації в умовах віртуальних та реальних робочих ситуацій.

Перший випуск студентів-менеджерів 2024 року – це новий етап для українського менеджменту. Ці молоді професіонали нестимуть на собі надію на майбутнє.

Бажаємо випускникам успіху. Маємо надію, що з їхніми знаннями, навичками та ентузіазмом вони визначатимуть та формуватимуть нові тренди у світі управління.