14 грудня 2023 року методист з інформаційних технологій ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Олексій Брага провів інформаційний вебінар «Оформлення статті для публікації на сайті». Учасниками вебінару стали викладачі коледжу.

Вебінар складався з двох частин: теоретичної й практичної.

У теоретичній частині спікер пояснив, що у сучасній освітній діяльності викладач повинен володіти великою кількістю компетентностей, у тому числі вмінням писати статті.

Про вимоги до статей і етапи їх створення була викладена інформація за планом:

• Професійні компетентності викладача.
  • Загальні вимоги до статей.
  • Структура статті.
  • Перевірка тексту.
  • Вимоги до ілюстраційних матеріалів.
  • Відправка статті адміністратору сайту.

У практичній частині спікер показав на прикладі тестової статті як організувати вичитку, роботу над помилками, перевірку тексту за допомогою онлайн-сервісу LanguageTool.

Особлива увага була приділена типовим помилкам, які найчастіше допускають автори під час написання статей.

Жваве обговорення викликало питання використання безособової форми в українській мові.

Підсумком вебінару стали відповіді Олексія Браги на питання викладачів.

Вебінар викликав неабияку зацікавленість і пройшов у діловій, дружній атмосфері.