У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» у доросле життя проводжали тепер вже колишніх студентів групи МТ9119. Через повномасштабну війну рф проти України, цього року випускники не мали можливість особисто бути присутніми на урочистостях. Тому, свято було проведено в форматі відео-привітання.

Найщиріші та теплі слова для випускників лунали від керівництва коледжу.

«Шановні випускники, що вам побажати на порозі нового життя? Перш за все, цінуйте батьків, не робіть нікому зла, кривди. На добро відповідайте добром. Не чиніть зради Батьківщині, на чужині вам щастя не зазнати. Не забувайте мову калинову, пам’ятайте мамині її пісні, пам’ятайте про рідний коледж, тут лишилися роки «золоті» – побажав випускникам директор ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Олександр Гребінчак.

В свою чергу, студенти дякували коледжу за чудові роки навчання.