Днями у ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» в рамках профорієнтаційної роботи відбулася  онлайн-зустріч з абітурієнтами.

Під час проведення заходу було презентовано особливості організації освітнього процесу в Оріхівському коледжі: представлено спеціальності, за якими здійснюється підготовка за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра в коледжі, ознайомлено з умовами й особливостями вступної компанії 2024 року, висвітлено порядок подання документів та зарахування, визначено переваги навчання в коледжі та подальші можливості його продовження й затребуваність у майбутньому фахівців тієї чи іншої спеціальності.

Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері.

День відкритих дверей — це традиційний захід, під час якого вступники мають можливість дізнатися про умови вступу та перспективи навчання в закладі освіти, отримують важливу інформацію, щоб зробити вірний вибір для майбутнього професійного формування. Особливо слушним він є для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії чи мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати власне життя.