Днями у ВСП “Василівський фаховий коледж ТДАТУ” відбувся День гостинності.

Майбутні вступники ознайомились із спеціальностями , за якими надаються освітні послуги. Зі вступним словом до гостей звернувся директор коледжу.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, пов’язаних з професіями ветеринара, юриста, агронома, фінансиста, технолога, комп’ютерщика. Голови циклових комісій акцентували увагу на освітній, науковій та інших складових спеціальностей, а також висвітлили питання формування навичок, якими повинні володіти фахівці в галузях ветеринарії, юриспруденції, управління та адміністрування, інформаційних технологій, виробництва та технологій, аграрних наук та продовольства, затребуваність на ринку праці та рівень заробітної плати. Також присутні почули виступ випускниці ветеринарного відділення Дар’ї Залозної .

Дякуємо всім учасникам заходу і сподіваємося на нові зустрічі з вами, зокрема як здобувачами освітньо-професійних програм.