На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання та з метою підтримки Збройних сил України, Національної Гвардії України, інших військових формувань 02 жовтня 2023 року студентська рада, викладачі та співробітники ВСП “Бердянський фаховий коледж ТДАТУ” долучились до благодійної акції «Підтримай героя».

Цю акцію у переддень свята Дня Захисника та Захисниць України оголосив Комунальний Заклад “Обласний центр патріотичного виховання молоді” Запорізької обласної ради.

Студенти зібрали їжу швидкого приготування, консерви, цукор, чай, каву, вологі серветки, зубну пасту та щітки, прокладки, шкарпетки та багато іншого.

Для українців сьогодні слова «захисник» і «захисниця» – не формальність чи красива фраза, це люди завдяки яким, ми маємо можливість спати у своїх ліжках та щодня прокидатися. Ми дякуємо кожному, хто боронить нашу країну цілодобово та наближає нас до перемоги.

Віримо в Збройні сили України!