Незважаючи на війну, аграрний сектор України продовжує працювати та розвиватися. 22 та 23 травня 2024 року в с. Дослідницьке Білоцерківського району Київської області відбувся День Поля “AGRO CHALLENGE”, який відвідали і студенти ВСП “Ногайський фаховий коледж ТДАТУ” спеціальностей Агроінженерія та Агрономія разом із викладачем Наталією Волковою.

Це аграрний захід, який об’єднує все нове у сільському господарстві, від самохідної техніки до технологій точного посіву — кожен експонат – перлина інновацій. На заході відбулися демо-покази в реальних польових умовах, а що може бути краще, ніж знайомство з технікою в дії! Експонати представляли і аграрні гіганти України, і малі підприємства, які тільки починають свій шлях у аграрному світі. Організатори заходу – команда «AGRO TEAM» спільно з Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого.

Відвідування виставки – чудова можливість студентам познайомитися з інноваціями аграрного сектору, адже саме їм будувати майбутнє українського сільського господарства!