З 19 по 21 січня у Запоріжжі відбувся Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine.

Конкурс WorldSkills Ukraine – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та студентів коледжів. До участі у запорізьких відборах подали заявки майже 100 претендентів, але до виконання завдань було допущено 73 учасника із Запоріжжя та населених пунктів Запорізької області. Впродовж двох днів конкурсанти змагалися за 8 компетенціями: токарні роботи, електромонтажні роботи, слюсарні роботи, кладка цегли, підйом та транспортування вантажів, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, перукарське мистецтво, зварювальні роботи.

Ногайський коледж представляв студент 29 групи спеціальності 208 «Агроінженерія» Данило Мельник. Він виконував конкурсні завдання за компетенцією «зварювальні роботи», отримав безцінний досвід та незабутні враження.

Конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine є важливим інструментом для зростання престижності робітничих професій та є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади, адже організаторами конкурсу в Україні є Міністерство освіти і науки, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Федерація роботодавців України.

ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ»