Викладачами циклової комісії інформаційних технологій ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ», в рамках тижня спеціальності, проведено вебінар з інформаційної грамотності на тему: «Нова цифрова ера – правила та загрози» для студентів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

У рамках вебінару доповідачі розкрили такі теми:

– Інформаційні та медіаресурси;
– Безпека в інфопросторі;
– Безпека в соціальних мережах;
– Онлайн медіа та їх достовірність;
– Телебачення та Youtube.

Доповідачка Наталія Пирогова розповіла, як поширюється фейкова інформація, що таке «інформаційні сміттярки» та як відшукувати перевірену інформацію. Також ознайомила з методикою захисту особової інформації від шахраїв.

Олександра Пилєва розповіла про особливості роботи Facebook та формування інформаційного простору у соціальній мережі, про блогерів та публічні облікові записи. Висвітлила методику, як відрізнити справжнього блогера від шахрая, як уникати шкідливих ботів.

Доповідач Олександр Говяденко розповів про особливості роботи телерадіокомпаній та Youtube, пояснив, як ці джерела інформації формують громадську думку.

Діана Іваннікова підготувала цікаву презентацію, присвячену роботі в месенджерах Viber та Telegram.

Тема вебінару зацікавила студентів.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»