Захист практики – це ще один важливий етап навчального процесу, де завдання студентів є презентація та демонстрація своїх навичок та вмінь, які вони здобули під час проходження виробничої (переддипломної) практики. Ця подія для студентів випускного курсу є дуже хвилюючою, тому в більшості з’являється хвилювання й невпевненість у собі.

У ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся захист виробничої (переддипломної) практики студентів 4 курсу спеціальності 073 Менеджмент. Студенти продемонстрували комплекс умінь і навичок, якими повинен володіти майбутній керівник.

Керівники ТОВ «Агротех», ТОВ «Преображенське», С(Ф)Г «Міраж», ТОВ «Мала Токмачка», ФГ «Алекс», С(Ф)Г «Карпенко О.І.», С(Ф)Г «Спайдер» та інші гостинно відкрили двері для студентів ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» та поділилися власним досвідом з майбутніми фахівцями.

Усі студенти отримали схвальні відгуки від керівників Костянтина Прищенка, Оксани Агашкової, Юлії Рись, Наталії Рябіченко та залишилися задоволеними результатами проходження виробничої (переддипломної) практики.

ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ»