Колектив ВСП “Мелітопольський фаховий коледж ТЖАТУ” вітає свого здобувача, Володимира Щербаня, з важливим та заслуженим здобуттям – званням Майстра спорту України з ІСКА (кікбоксингу).

Це неймовірно вражаюче досягнення, яке вимагає безліч зусиль, відданості та наполегливості. Володимир не лише показав свою виняткову талановитість та майстерність у спорті, але й став прикладом для інших студентів, як можна досягти великих цілей через працю та самовдосконалення, навіть в умовах сьогодення.

Твоя перемога – це не лише твоя особиста радість, а й гордість для всього нашого коледжу. Ми пишаємося тобою і бажаємо подальших успіхів у спорті та у навчанні. Ти – справжній приклад того, що немає неможливих мрій, коли є сила волі та велике серце.

Нехай твоя кар’єра в кікбоксингу буде ще більш яскравою та успішною, а твоя дорога до нових вершин буде заповнена лише перемогами і досягненнями. Ми віримо в тебе і пишаємося тобою, наш Майстре спорту!

З повагою та побажаннями всього найкращого,
колектив ВСП “Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ”