У місті Шяуляй (Литва) на базі Šiaulių Technologijų mokymo centrе відбулися змаганнях з жиму штанги.

Призером в цьому силовому виду спорту став здобувач ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ», академічної групи 211, Ілля Трачук. У своїй ваговій категорій, в запеклій боротьбі, він посів ІІІ місце  та став бронзовим призером. Ілля багато часу проводить в тренажерному залі, де постійно вдосконалює свої силові якості. Підготувала Іллю до змагань викладач фізичного виховання Ангеліна Горбань.

Також здобувачі коледжу взяли участь у фінальних змаганнях з баскетболу, вікової категорії U-18. Студент академічної групи 531, Єгор Сушкін, у складі команди “Šauliai” виборював свій шанс стати переможцем в цьому найпопулярнішому серед литовців виду спорту.  Команда Єгора у запеклій боротьбі перемогла команди супротивників та здобула титул Чемпіонів Литви (дивізіон В).

Вітаємо та пишаємось нашими талановитими студентами, які проявляються свої силові, вольові та професійні здібності і займають призові місця! Нових звершень та перемог!