Не дивлячись на повномасштабне військове вторгнення рф на територію України, коли Херсонська та частина Запорізької області були окуповані, заклади освіти успішно проводять Вступну кампанію-2022 та готуються до нового навчального року.

В їх числі і ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ». Днями відбулася зустріч членів студради коледжу: Дениса Дулич, Ірини Собчак, Юлії Біляєвої із художніми керівниками: Юлією Криворотовою та Людмилою Усачовою при участі заступника директора з виховної роботи Надії Потапової.

Основні питанн що були розглянуті в ході засідання стосувалися організації роботи психологічної допомоги серед студентів в умовах сьогодення та підготовка до проведення свята Першого дзвоника.

Студентські активісти запропонували у групі розміщати відеоролики, світлини та інші види своїх захоплень, цікавих справ, улюблених домашніх занять і таким чином підбадьорювати друзів.Творча група підтримала ідею.

Свято Першого дзвоника планується провести в оригінальній формі.