8 листопада 2023 року відбувся практичний семінар «Організація виробничої (технологічної) практики в аграрних закладах фахової передвищої освіти». Формою проведення семінару – онлайн на платформі ZOOM. В роботі семінару взяла участь завідувач з навчально-виробничих практик Марія Гордецька.

Тетяна Іщенко, Директор Науково-методичного центру ВФПО, з привітальними словами розпочала семінар і представила Ханса Георга Хассенпфлюга, керівника німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» FABU.

Ханс Георг Хассенпфлюг презентував інноваційний досвід та методичні напрацювання організації виробничої практики студентів в аграрних фахових коледжах в рамках німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» FABU.

Микола Хоменко, заступник директора Науково-методичного центру ВФПО, визнав особливості організації практичної підготовки в аграрних закладах освіти, та інноваційні підходи до роботи.

Анатолій Литвиненко, директор ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» та Микола Таркан, директор Липковатівського аграрного коледжу поділились досвідом проведення технологічної практики з урахуванням рекомендацій німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» FABU.

Особливості організації та результати проведення технологічної практики на фермерських господарствах Німеччини розкрила координатор з питань практичної підготовки Науково-методичного центру ВФПО Леся Щербакова, а також студенти-практиканти Наталія Захарченко, Діана Жуковська та Анастасія Альяна. Студенти-практиканти аграрних фахових закладів освіти презентували особливості піврічної технологічної практики на фермерських господарствах та ознайомили з життям, культурою й економікою Німеччини.

Фальк Куллен, керуючий директор AgrarKontakte International презентував програму практики на 2024 рік.