На факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ у форматі zoom конференції було проведено зустріч декана факультету Іриною Івановою з студентами ОР «Магістр» на тему «Вектори побудови освітньої траєкторії» для здобувачів вищої освіти денної форми навчання спеціальностей «Агрономія», «Геодезія та землеустрій»,«Екологія», «Харчові технології» , «Цивільна безпека».

З представниками студентської спільноти було обговорено питання щодо механізмів побудови та реалізації їх індивідуальної освітньої траєкторії, особливостей надання освітньої, консультативної та інформаційної підтримки та дотримання академічної доброчесності в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Індивідуальний навчальний план – це документ, що визначає послідовність засвоєння здобувачем освіти освітніх компонентів в рамках освітньої програми з метою реалізації його індивідуальної освітньої траєкторії.

Було визначено, що основним елементом індивідуальної освітньої траєкторії є вибір студентами дисциплін вибіркового блоку згідно Положення про порядок та умови обрання навчальних дисциплін за вибором здобувачів вищої освіти в ТДАТУ. Також студенти дізналися про інші складові індивідуальної освітньої траєкторії, а саме: участь в олімпіадах, наукових гуртках, конференціях, конкурсах; закордонні практики, дуальну форму навчання; академічну мобільність тощо.

Студенти 1 курсу ОР «Магістр» дізнались хто є гарантами освітніх програм за якими вони навчаються.

Також було акцентовано увагу на тому, що кожен представник студентської спільноти має права та обов’язки, які регламентуються нормативними документами як зовнішнього, так і внутрішнього рівня, враховуючи автономію університету.