Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує здобути вищу освіту за спеціальністю “Електроенергетика, елетротехніка та електромеханіка”.

У ТДАТУ проводиться підготовка інженерів-електриків за освітніми рівнями Бакалавр і Магістр.

Енергетика – драйвер розвитку України.

Електроенергетика – основа технічного прогресу сучасності, оскільки забезпечує людство теплом, світлом та енергією, без якої неможлива робота будь-якого електричного, електронного, комп’ютерного устаткування, обладнання промислових підприємств, транспорту.

Метою навчання є формування у майбутніх інженерів-енергетиків:

☑️ Здатність поєднувати знання, уміння, комунікативні навички під час вирішення завдань та проблемних питань у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
☑️Вміння конструювати, проектувати, експлуатувати, забезпечувати безпеку.
☑️Виконувати монтаж, налагодження та впровадження новітніх технологій.

Основні дисципліни фахової підготовки:

?Поновлювальні джерела енергії та енергозбереження.
?Вітроелектроенергетика.
?Основи енергоменеджменту та енергоаудит.
?Основи проектування систем електрифікації.
?Мікропроцесорна техніка і мікроконтролери.
?Основи електроприводу.
?Основи електропостачання.
?Силові електронні пристрої в системах керування.

Випускники можуть працювати за такими професіями:

?інженер-електрик;
?інженер – електромеханік;
?спеціаліст із енергозбереження та енергоефективності;
?спеціаліст із енергоефективності нетрадиційних і відновлювальних видів енергії;
?диспетчер енергосистем;
?диспетчер електропідстанцій;
?технік з експлуатації вітроенергетичних установок;
?технік з експлуатації сонячних енергетичних установок.

Наші випускники:

?Катафєєв Едуард Олександрович – начальник будівельно-ремонтного центру Західного регіону відокремленого підрозділу “Будівництво і ремонт” приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія Укренерго” (випускник 2014 року).

?Кашкарев Антон Олександрович – інженер ТОВ “ВіндТех” з обслуговування електричних систем (СЕС, ВЕС) (випускник 2006 року).

?Піхтарь Ольга Василівна – провідний спеціаліст ПАТ “Запоріжжяобленерго” (випускник 2016 року)

?Кузнецов Ілля Олегович – інженер систем автоматики “Norda Stela” Canada (випускник 2000 року)

Постав питання студенту ОП:

Анастасія Чепак

☎️Також консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)

?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

Адреса приймальної комісії ТДАТУ:

м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75

#ТДАТУ #вступ2023 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2