За останні роки органи студентського самоврядування в Україні зіштовхнулися з чималою кількістю бар’єрів у своїй діяльності, серед яких пандемія COVID-19 та війна. Це призвело до того, що сучасному поколінню представників ОСС не вистачає успадкованих знань, досвіду та практичних навичок, які необхідні для якісної роботи.
Якщо ти:

🟩 прагнеш розвитку органу студентського самоврядування в своєму закладі освіти, готовий/-а вчитися та долучатися до процесів відновлення вже зараз;
🟩 входиш до складу органу студентського самоврядування (ради/ парламенту/сенату тощо) закладу освіти, або його підрозділу (факультету/інституту/відділення), або прагнеш долучитися до них;
🟩 маєш нарис майбутнього проєкту/-ів, які прагнеш втілити в межах цієї програми, запрошуємо тебе на одноденну інтенсивну тренінгову сесію, присвячену розвитку ОСС. Основу навчальної програми складає визначення ключових завдань ОСС, їх розподіл та проєктна діяльність. UNDP Україна згодом зможе надати грантову підтримку найкращим проєктам на втілення студентських мініпроєктів, а успішні випускники програми зможуть взяти участь у фінальній події-мережуванні ОСС з різних закладів освіти України, що відбудеться влітку.

Коли: 9 квітня 2024 р. з 09:00 до 16:30 (офлайн)

Де: м. Запоріжжя (місце буде повідомлено відібраним учасникам)

Заповнюйте цю анкету до 24 березня 2024 р. для участі у Майстерні за посиланням

Майстерню розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN” організовано UNDP в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні», та Уряду Данії.