2 червня 2016 року на кафедрі «Технічні системи технологій тваринництва» було проведено олімпіаду на тему «Машинне доїння корів і первинна обробка молока» з дисципліни: «Механізація технологічних процесів в тваринництві». В олімпіаді взяли участь 13 студентів з 11ЕП, 11ОА, 11ФК групп першого курсу факультету економіки та бізнесу.

Проводилась олімпіада в два етапи. Перший етап полягав у розв’язанні 30 тестових завдань. На другому етапі учасникам олімпіади було запропоновано розгадати кросворд і визначити в ньому ключове слово.

Загальна кількість балів, набраних кожним учасником олімпіади, визначалась додаванням усіх балів отриманих за кожен етап. Переможці олімпіади визначались серед учасників які набрали максимальну кількість балів.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Подопригора А.В. (11ОА), Ромащенко Х.О. (11ФК), Перепросова Я.А. (11ЕП);
ІІ місце – Бородіна М.С. (11ОА);
ІІІ місце – Маджар В.О. (11ОА).

Переможці олімпіади отримали до свого загального рейтингу з дисципліни «Механізація технологічних процесів в тваринництві» відповідно 20, 15 і 10 балів. Інші учасники олімпіади отримали по 5 додаткових балів.

Кафедра ТСТТ