Проведення online-воркшопу «Лідери ідей» для молоді у ТДАТУ стало щорічної традицією, на яку з нетерпінням очікують не тільки студенти коледжів, а викладачі, команди менторів й самі організатори.

У 2023 році воршкоп було проведено уперше й він одразу завоював серця учасників. Цього року учасники зустрінуться онлайн під лозунгом «Лідери ідей: другий подих». Учасники воркшопу працюватимуть у командах над створення концепції проєктів, що спрямовані на вирішення актуальних проблем різних категорій населення. Над яким проєктом буде працювати команда, учасники дізнаються безпосередньо під час заходу.

Учасники воршкопу «Лідери ідей: другий подих» отримають:

🔹 Дружнє спілкування в творчій атмосфері
🔹 Можливість запропонувати свої ідеї та власне бачення вирішення проблеми, яку вирішуватиме команда
🔹 Досвід командної роботи
🔹 Електронний сертифікат учасника заходу

Побажаємо усім учасникам воркшопу та менторам продуктивної роботи та нових надихаючих ідей перспективних проєктів.